>Yazıcı hataları ve çözümleri

Printer servis
usbdeview

Bilgisayarınıza bağlı ya da daha önce bağlanmış USB cihazları görüntülemenizi sağlayan, kurulum gerektirmeyen, ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Program ile cihazlara ait bazı ayrıntılı bilgileri görüntüleyebilir (isim, açıklama, cihaz tipi, seri numarası, eklenme tarihi, ürün numarası vb...), önceki bağlı cihazları kaldırabilir, bağlı bulunan cihazların bağlantılarını kesebilirsiniz. Programı ayrıca yönetici olarak oturum açtığınız uzak bilgisayarınızda da kullanabilirsiniz.

32                          64
wnetwatcher

Wireless Network Watcher, kablosuz ağınızı tarayarak ağınıza bağlı olan bilgisayar ve cihazları listeleyen ücretsiz bir programdır. Ağınıza bağlı olan cihazlara ait şu bilgileri görüntüler: IP adresi, MAC adresi, ağ kart üreticisinin adı ve cihaz adı. Ayrıca tüm bu bilgileri html/xml/csv/metin dosyası olarak kaydetmenizi sağlar.
Print Spooler

Windows yazdırma kuyruğunu resetleme Programı
.
Bazı durumlarda yazıcı gönderilen belgeleri yazdırmayı durdurur.Bu durum windows "yazdırma biriktirici kuyruğu "hatasından kaynaklanır.
Ekteki program ile bu hatayı kolayca giderebilirsiniz.Programı masaüstüne kaydedip çift tıklayıp çalıştırın.
Yazdırma biriktiricisi sorunu sıfırladıktan sonra da devam ederse, yüklü yazıcı sürücüsü uyumlu olmayabilir veya bozulmuş olabilir. Bunun için en son Windows uyumlu sürücüyü indirmek ve kurmak için yazıcı üreticisinin web sitesini ziyaret edin.Free Printer Info v1.83

Bu çok basit ücretsiz yazılım, kağıt boyutunu, yazdırılabilir alan boyutunu ve herhangi bir yazıcıınız için piksel, milimetre ve inçteki tüm kenar boşluklarını bilmenizi sağlar. Yazıcınızdan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız bunlar çok önemli parametreler olabilir.

Label Flow Free

Ücretsiz Barkod Etiket Baskı Yazılımı
Jolly'nin endüstri lideri barkod etiket yazdırma yazılımı.
Baskı barkod etiketleri -  Geniş biçimlendirme ve hata kontrol seçenekleri ile 1D barkod ekleyin. Veri tabanındaki envanter sayımına baskı sayısını bağlayarak yazdırmayı otomatikleştirin.

uvcview.x86

Bu küçük boyutlu program ile bilgisayarınızın USB portlarına bağlı tüm donanımların özelliklerini görün.

doPDF

doPDF, 32-bit ve 64-bit destekli kişisel ve kurumsal kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan bir PDF dönüştürücüsüdür. Herhangi bir uygulamada "Yazdır" komutunu kullanarak karşınıza gelecek olan yazdırma penceresinde, doPDF sanal yazıcısını seçerek, kolay ve anında PDF'e dönüştürme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.


Samsung OCR

Samsung OCR yazılımı görüntü dosyalarını metin haline getirerek düzenleme imkânı sağlar.OCR Yazılımı,Samsung cihazlarıyla çalışmak üzere tasarlanmış bir programdır. Bu uygulama ile herhangi bir taranmış metin üzerinde düzenleme yapabilirsiniz.

Samsung OCR Yazılımı, kısıtlama olmaksızın yazıcı yazılımından Windows (32-bit ve 64-bit) işletim sistemi için Freeware olarak lisanslanmıştır . Samsung OCR Yazılımını tüm kullanıcılar için ücretsizdir.

Epson Print CD

Epson Print CD, yazıcı yazılımında açılan ve Windows için Epson tarafından sunulan ücretsiz bir CD etiket tasarımcısı uygulamasıdır.

Windows 10/8/7 / Vista / XP
Samsung Easy Wireless Setup

Samsung Easy Wireless Setup, yazıcı yazılımı altında çalışan ve Samsung tarafından Windows için sunulan ücretsiz bir uygulamadır.
Kişisel bilgisayarınız ve yazıcı arasında kablosuz bağlantı kurulumunu oldukça kolaylaştırıyor.

Windows 10 / 8 / 7 / Vista / XP
Printer servis
Yazıcı hataları ve çözümleri
Güncel  01 / 04 / 2021
Yardımcı programlar
printerservis facebook
Marka ve Logolar sahiplerine aittir sadece bilgilendirme için kullanılmıştır.
Web sitemizde olası en iyi deneyimi size sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz.
printerservis.net , internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir.


Copyright © 2017 by "printerservis"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@printerservis.net