>Yazıcı hataları ve çözümleri

Printer servis
OKI C serisi drum reset
C Serisi Bir OKI lazer yazıcı drum değiştirmeden önce yaklaşık 25.000 sayfa yazdırır, Bu nedenle çok sayıda iş belgesi basarsanız, bir veya iki yılda bir drum değişimi gerekebilir. Drum değişiminden sonra rasgele yazdırma hatalarından kaçınmak için makinedeki drum sayacını sıfırlamanız gerekir.
Yazıcıyı kapatın. Yazıcıyı yeniden başlatmak için "Güç" düğmesine basarken yukarı ve aşağı ok düğmelerini aynı anda basılı tutun. LCD ekranda "OKI USER" istemi görüntülenir.

Menü ekranında "Engine Dialog Mode" seçeneği görünene kadar, LCD ekranın yanındaki aşağı ok düğmesine birkaç kez basın. "Enter" düğmesine basın ve "Diagnostic Mode xx.xx.xx S-Mode" isteminin görüntülenmesini bekleyin.

"NV-Ram initial" istemi görüntüleninceye kadar menü seçeneklerini kaydırmak için aşağı ok düğmesine basın ve ardından "Enter" a basın. LCD ekranda "NV-Ram- İlk Tablo 1" görünür.

"Online" ve "Enter" düğmelerini aynı anda yaklaşık 10 saniye basılı tutun ve ekranda "Executing Reset" mesajının görünmesini bekleyin. Mesaj görüntülendikten sonra "Online" ve "Enter" düğmelerini bırakın.

OKI Data lazer yazıcısını kapatın ve tekrar açın. Drum sayfa sayısı sıfırlanır.
Printer servis
Yazıcı hataları ve çözümleri
Güncel  01 / 04 / 2021
printerservis facebook
Marka ve Logolar sahiplerine aittir sadece bilgilendirme için kullanılmıştır.
Web sitemizde olası en iyi deneyimi size sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz.
printerservis.net , internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir.


Copyright © 2017 by "printerservis"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@printerservis.net