>Yazıcı hataları ve çözümleri

Printer servis
1 - Ürünün Hazır durumda olduğundan emin olun.
2 - Menüleri açmak için Ayarlar düğmesine basın.
3 - Sol ok düğmesine basın ve basılı tutun, sonra İptal düğmesine basın ve ardından bırakın.
4 - Servis menülerini açmak için Kurulum düğmesine tekrar basın ve daha sonra
     OK (Tamam) butonuna basarak Sekonder servis menüsünü açın.
5 - Menülerde gezinmek için Sol ok düğmesine ve Sağ ok düğmesine basın.
6 - Bir alt menü açmak için OK düğmesine basın
Location : Konumu, varsayılan gibi bazı parametreleri ayarlayacak şekilde konfigüre edin,Gezinmek için Sağ ok düğmesine veya Sol ok düğmesine basın ardından yapılandırmak için Tamam düğmesine basın.
Yapılandırdıktan sonra ürün otomatik olarak yeniden başlar.

LED test : Bu testi, LED ekranın Arka ışık, hazır durum ışığı ve dikkat uyarısının  düzgün çalışmasını doğrulamak için kullanın.Testi başlatmak için OK düğmesine basın ve devam için OK düğmesine basın.
Test den çıkmak için Exit tuşuna basın.

Display test : Display karakterlerinin doğruluğunu test etmek için kullanılır OK tuşu ile başlatılır aynı tuş ile devam edilir.Testin başlangıcı üst sıradaki tüm LCD'leri aydınlatır ve daha sonra Tüm LCD'lerin doğru çalıştığını doğrulamak için alt sırayı seçin. Test Doğrulamak için 16 olasılıktaki tüm karakterleri gruplar halinde görüntüleyerek devam eder.Karakterlerin doğru bir şekilde görüntülenmesini sağlayın.


Button test : Kontrol paneli düğmelerinin düzgün çalıştığını doğrulamak için bu sınamayı kullanın.Testi başlatmak için OK düğmesine basın. Ekranda basmaniz gereken butonlar belirtilir.Her bir butona bastığınızda test devam eder.

Service Reports : Yapılandırma sayfası için Cont. Self-Test , Klavye üzerinden yazılabilecek alternatif karakterlerin bir listesini yazdırmak için Extended Keymap , Hata raposu için Error report seçeneklerini kullanın.


PBX ring detect : PBX zil saptama ayarını yapılandırın. Açmak için OK düğmesine basın.menü. Için Sol ok düğmesine veya sağ ok düğmesine basın.Ayarı değiştirdikten sonra. Değişikliği kabul etmek için OK düğmesine basın ve Ürünü yeniden başlatın.
Printer servis
Yazıcı hataları ve çözümleri
Güncel  01 / 04 / 2021
P 1536 dnf İkinci servis menüsü
printerservis facebook
Marka ve Logolar sahiplerine aittir sadece bilgilendirme için kullanılmıştır.
Web sitemizde olası en iyi deneyimi size sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz.
printerservis.net , internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir.


Copyright © 2017 by "printerservis"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@printerservis.net