>Soğuk Sıfırlama

Soğuk sıfırlama, daha önce kilitli olan menülerin kilidini açar ve tüm kontrol paneli menü öğelerini (EIO ayarları da dahil olmak üzere) fabrika varsayılanlarına geri getirir. Bununla birlikte, SERVICE menüsündeki değerleri temizlemez (seri numarası ve baskı sayaçları gibi).

Önemli :
Soğuk sıfırlamayı başlatmadan önce, bir menü haritası ve bir yapılandırma sayfası yazdırın. Soğuk başlatma prosedürünün değiştirdiği müşteri tarafından ayarlanan tüm cihaz yapılandırma değerlerini sıfırlamak için yapılandırma sayfasındaki bilgileri kullanın.


Nasıl Yapılır

Cihazı kapatın.
Cihazı açın. Bellek saymaya başladığında, yeşil Kontrol düğmesini basılı tutun. Üç aygıt kontrol paneli ışıklarının her biri yanıp sönene ve ardından açık kalana kadar Kontrol düğmesini basılı tutmaya devam edin. Bu işlem 10 saniye kadar sürebilir.

Mesajı sonrasında  DİL SEÇİMİ  ekranda görünene kadar, yukarı veya aşağı düğmesine basın  SOĞUK SIFIRLAMA (COLD RESET)  vurgulanır.
Kontrol düğmesine basın. Cihaz soğuk bir sıfırlama gerçekleştirir ve daha sonra açılış sırasını sürdürür.
Tüm G / Ç ayarlarını kontrol edin ve müşterinin ayarladığı cihaz yapılandırma değerlerini sıfırlayın.
Printer servis
Yazıcı hataları ve çözümleri
Güncel  01 / 04 / 2021
printerservis facebook
Marka ve Logolar sahiplerine aittir sadece bilgilendirme için kullanılmıştır.
Web sitemizde olası en iyi deneyimi size sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz.
printerservis.net , internet sitesi veya e-mail içeriğinde oluşabilecek tipografi ve yayın hatalarından sorumlu değildir.


Copyright © 2017 by "printerservis"  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@printerservis.net